Reklama

Ładowanie...

List do szefów MDI

24.09.2013
Czyta się kilka minut
Uważacie, że jesteście ofiarami pomówień, ale czy sami nie rzucacie lekką ręką oskarżeń na innych?
 

 „By zmienić w Polsce ustawę, wystarczy trochę gotówki, firma PR, ulegający wpływom dziennikarze, kilku posłów i generał policji” – napisał dwa tygodnie temu w „Tygodniku” Cezary Łazarewicz. Ujawniliśmy, jak należąca do byłych dziennikarzy firma MDI doprowadziła – na zlecenie zajmującej się recyklingiem firmy Orzeł Biały – do zablokowania zmian w ustawie regulującej zasady utylizacji akumulatorów. Tydzień temu bronili się na naszych łamach partnerzy zarządzający MDI, Maciej Gorzeliński i Rafał Kasprów, twierdząc, że działali zgodnie z zasadami wolnego rynku. „Właściciele MDI obiecali klientowi zablokować zmianę ustawy, a potem systematycznie wprowadzali mnie w błąd, gdy próbowałem tę sprawę wyjaśnić” – odpowiadał Łazarewicz. Sprawa, która wywołała burzę także w innych mediach, skłoniła Pawła Reszkę do napisania listu otwartego do swoich dawnych kolegów, obecnie właścicieli...

15893

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]