Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydawca

KONTAKT

ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków
tel. (12) 422 25 18, 422 23 11, 421 66 81, fax (12) 421 67 31
e-mail: wydawnictwo@tygodnik.com.pl
 

REKLAMA

tel. (12) 422 05 70
e-mail: reklama@tygodnik.com.pl

RADA NADZORCZA SPÓŁKI

Aleksander Kardyś (Przewodniczący) | e-mail: kardys@tygodnik.com.pl

Tadeusz Syryjczyk (Członek Rady Nadzorczej)

Marcin Gorazda (Członek Rady Nadzorczej)

Waldemar Łazuga (Członek Rady Nadzorczej)

 

ZARZĄD SPÓŁKI

Jacek Ślusarczyk (Prezes) e-mail: slusarczyk@tygodnik.com.pl

Piotr Mucharski (Wiceprezes), e-mail: mucharski@tygodnik.com.pl

Maja Kuczmińska (Członkini Zarządu), e-mail: kuczminska@tygodnik.com.pl

SEKRETARIAT

Iwona Kuciel e-mail: kuciel@tygodnik.com.pl
 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Dyrektor finansowy Edyta Płachta
e-mail: eplachta@tygodnik.com.pl

Księgowa Joanna Mazur-Polańska
e-mail: mazur@tygodnik.com.pl

 

DZIAŁ KADR I UMÓW

Gabriela Rosińska 
e-mail: rosinska@tygodnik.com.pl
 

DZIAŁ MARKETINGU, PROMOCJI I PROJEKTÓW SPECJALNYCH

Maja Kuczmińska (dyrektor)
tel. 602599018, e-mail: kuczminska@tygodnik.com.pl

Marta Filipiuk-Michniewicz
tel. (12) 4265310, e-mail: filipiuk@tygodnik.com.pl

Patryk Stanik
e-mail: patryk@tygodnik.com.pl

Monika Ochędowska (Book's not dead)
e-mail: ochedowska@tygodnik.com.pl

REKLAMA I PROJEKTY SPECJALNE

Anna Pietrzykowska
tel. (12) 422 05 70, kom. 602 590 416
e-mail: pietrzykowska@tygodnik.com.pl, reklama@tygodnik.com.pl

DZIAŁ PRENUMERATY

Agnieszka Grzywa
tel. kom. 668 479 075 e-mail: prenumerata@tygodnik.com.pl

DZIAŁ E-PRENUMERATY

Anna Dziurdzikowska
e-mail: kontakt@powszechswiat.pl

 

PARTNER MARKETINGOWY


https://www.salesmanago.pl/