Wydawca

   Czyta się kilka minut

KONTAKT

ul. Dworska 1C/ LU 3-4
30-314 Kraków

tel. kom. 668 477 039, 660 692 101 
e-mail: wydawnictwo@TygodnikPowszechny.pl

REKLAMA

tel. 602 590 416 - Anna Pietrzykowska
e-mail: reklama@TygodnikPowszechny.pl

 

RADA NADZORCZA SPÓŁKI

Aleksander Kardyś - Przewodniczący Rady Nadzorczej

e-mail: kardys@TygodnikPowszechny.pl

Grzegorz Błażewicz - Członek Rady Nadzorczej

Marcin Gorazda - Członek Rady Nadzorczej

Waldemar Łazuga - Członek Rady Nadzorczej

 

ZARZĄD SPÓŁKI

Jacek Ślusarczyk /  / Fot. Grażyna Makara

Jacek Ślusarczyk - Prezes

e-mail: slusarczyk@TygodnikPowszechny.pl

Piotr Mucharski - Wiceprezes

e-mail: mucharski@TygodnikPowszechny.pl

Edyta Płachta / Fot. Grażyna Makara / Katarzyna Włoch // Tygodnik Powszechny

Edyta Płachta - Członkini Zarządu

e-mail: eplachta@TygodnikPowszechny.pl

 

SEKRETARIAT

Sylwia Ligierska - Kierowniczka Biura

e-mail: ligierska@TygodnikPowszechny.pl

Iwona Kuciel - Sekretarka Biura 

e-mail: kuciel@TygodnikPowszechny.pl  

Anna Cieślak - Asystentka Zarządu ds. Prawnych

e-mail: dziurdzikowska@TygodnikPowszechny.pl

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Edyta Płachta - Dyrektorka Finansowa/Główna Księgowa 

e-mail: eplachta@TygodnikPowszechny.pl

Joanna Mazur-Polańska - Zastępczyni Głównej Księgowej

e-mail: mazur@TygodnikPowszechny.pl

 

DZIAŁ UMÓW, KADR I PŁAC

Ewelina Lipka-Pytel - Specjalistka ds. Kadr i Płac

e-mail: pytel@TygodnikPowszechny.pl

Anna Kora Karolewska - Specjalistka ds. umów cywilnoprawnych

e-mail: karolewska@TygodnikPowszechny.pl  

 

DZIAŁ MARKETINGU, PROMOCJI I PROJEKTÓW SPECJALNYCH

Monika Lech - Promotorka Marki

e-mail: monika.lech@TygodnikPowszechny.pl

Patryk Stanik / fot. Grażyna Makara

 Patryk Stanik - Head of Digital Expansion

e-mail: patryk@TygodnikPowszechny.pl

 

REKLAMA I PROJEKTY SPECJALNE

 Anna Pietrzykowska
 tel. kom. 602 590 416

 e-mail: pietrzykowska@TygodnikPowszechny.pl

 

DZIAŁ PRENUMERATY

Agnieszka Dyrcz
tel. kom. 668 479 075 (w godzinach 11:00 - 15:00) 

e-mail: prenumerata@TygodnikPowszechny.pl

 

DZIAŁ E-PRENUMERATY

Iwona Kuciel
tel. kom. 660 692 099 (w godzinach 11:00 – 15:00) 

e-mail: kontakt@TygodnikPowszechny.pl

 

PARTNER MARKETINGOWY

Salesmanago

 

Dziękujemy, że nas czytasz!

Wykupienie dostępu pozwoli Ci czytać artykuły wysokiej jakości i wspierać niezależne dziennikarstwo w wymagających dla wydawców czasach. Rośnij z nami! Pełna oferta →

Dostęp 10/10

  • 10 dni dostępu - poznaj nas
  • Natychmiastowy dostęp
  • Ogromne archiwum
  • Zapamiętaj i czytaj później
  • Autorskie newslettery premium
  • Także w formatach PDF, EPUB i MOBI
10,00 zł

Dostęp kwartalny

Kwartalny dostęp do TygodnikPowszechny.pl
  • Natychmiastowy dostęp
  • 92 dni dostępu = aż 13 numerów Tygodnika
  • Ogromne archiwum
  • Zapamiętaj i czytaj później
  • Autorskie newslettery premium
  • Także w formatach PDF, EPUB i MOBI
89,90 zł