Reklama

Redakcja

KONTAKT

„Tygodnik Powszechny”
ul. Dworska 1C/ LU 3-4
30-314 Kraków

tel. kom. 668 477 039, 660 755 239, 660 692 101

e-mail: redakcja@tygodnikpowszechny.pl

REDAKTOR NACZELNY

Piotr Mucharski mucharski@tygodnikpowszechny.pl

REDAKTOR SENIOR

Ks. Adam Boniecki

ZASTĘPCY REDAKTORA NACZELNEGO

Michał Kuźmiński kuzminski@tygodnikpowszechny.pl

Marcin Żyła zyla@tygodnikpowszechny.pl

DYREKTOR ARTYSTYCZNY

Marek K. Zalejski zalley@tygodnikpowszechny.pl

KRAJ

Paweł Bravo (kierownik działu) bravo@tygodnikpowszechny.pl
Anna Goc goc@tygodnikpowszechny.pl
Michał Okoński okonski@tygodnikpowszechny.pl
Marek Rabij rabij@tygodnikpowszechny.pl
Mariusz Sepioło
Krzysztof Story story@tygodnikpowszechny.pl
Przemysław Wilczyński wilczynski@tygodnikpowszechny.pl
Rafał Woś wos@tygodnikpowszechny.pl

WIARA

Maciej Müller muller@tygodnikpowszechny.pl
ks. Jacek Prusak prusak@tygodnikpowszechny.pl
Piotr Sikora sikora@tygodnikpowszechny.pl
Artur Sporniak (kierownik działu) sporniak@tygodnikpowszechny.pl

ŚWIAT

Patrycja Bukalska bukalska@tygodnikpowszechny.pl
Wojciech Jagielski jagielski@tygodnikpowszechny.pl
Anna Łabuszewska labuszewska@tygodnikpowszechny.pl
Wojciech Pięciak (kierownik działu) pieciak@tygodnikpowszechny.pl
Marcin Żyła zyla@tygodnikpowszechny.pl

HISTORIA

Wojciech Pięciak pieciak@tygodnikpowszechny.pl

NAUKA

Michał Kuźmiński kuzminski@tygodnikpowszechny.pl
Łukasz Kwiatek (kierownik działu) kwiatek@tygodnikpowszechny.pl
Łukasz Lamża lamza@tygodnikpowszechny.pl

KULTURA

Kalina Błażejowska blazejowska@tygodnikpowszechny.pl
Tomasz Fiałkowski fialkowski@tygodnikpowszechny.pl
Grzegorz Jankowicz jankowicz@tygodnikpowszechny.pl
Katarzyna Kubisiowska
Piotr Mucharski
(kierownik działu) mucharski@tygodnikpowszechny.pl
Anita Piotrowska piotrowska@tygodnikpowszechny.pl

REPORTAŻ

Anna Goc goc@tygodnikpowszechny.pl
Wojciech Jagielski jagielski@tygodnikpowszechny.pl
Katarzyna Kubisiowska
Mariusz Sepioło
Przemysław Wilczyński wilczynski@tygodnikpowszechny.pl
Marcin Żyła (kierownik działu) zyla@tygodnikpowszechny.pl

REDAKTOR WYDAŃ SPECJALNYCH

Michał Okoński okonski@tygodnikpowszechny.pl

FELIETONIŚCI

Wojciech Bonowicz, Jan Klata, Andrzej Stasiuk, Jacek Podsiadło, Dorota Masłowska, Zuzanna Radzik, Stanisław Mancewicz, Bartosz Minkiewicz, Hanna Krall

WYDANIE INTERNETOWE

Ewelina Burda burda@tygodnikpowszechny.pl
Michał Kuźmiński (kierownik działu) kuzminski@tygodnikpowszechny.pl
Monika Ochędowska ochedowska@TygodnikPowszechny.pl
Michał Okoński okonski@tygodnikpowszechny.pl

STALE WSPÓŁPRACUJĄ

Elżbieta Adamiak, Klaus Bachmann, Justyna Bargielska, Marek Bieńczyk, Wojciech Bonowicz, Wojciech Brzeziński, Beata Chomątowska, s. Barbara Chyrowicz, Justyna Dąbrowska, Bartek Dobroch, ks. Andrzej Draguła, Jakub Dymek, Jarosław Flis, Andrzej Franaszek, ks. Tomáš Halík, ks. Michał Heller, Agata Kaźmierska, Eliza Kącka, Piotr Kłodkowski, Małgorzata Kordowicz, Piotr Kosiewski, Dariusz Kosiński, Dorota Kozińska, Ryszard Koziołek, Magdalena Łanuszka, Stanisław Łubieński, Szymon Łucyk, Józef Majewski, Paweł Marczewski, Michał P. Markowski, Rafał Matyja, Marcin Napiórkowski, Małgorzata Nocuń, Magdalena Nowicka-Franczak, Wojciech Nowicki, Joanna Olech, Olaf Osica, o. Wacław Oszajca, Jacek Podsiadło, Karolina Przewrocka-Aderet, Jakub Puchalski, Zuzanna Radzik, Adam Robiński, Dariusz Rosiak, Joanna Rusinek, abp Grzegorz Ryś, Tadeusz Sławek, Michał Sowiński, Andrzej Stasiuk, Władysław Stróżewski, Marcelina Szumer-Brysz, Joachim Trenkner

FOTOEDYCJA

Edward Augustyn augustyn@tygodnikpowszechny.pl
Grażyna Makara (kierownik działu) makara@tygodnikpowszechny.pl
Jacek Taran taran@TygodnikPowszechny.pl

TP TYPOGRAFIA

Marta Makowska-Bogucka bogucka@tygodnikpowszechny.pl
Andrzej Leśniak lesniak@tygodnikpowszechny.pl
Artur Strzelecki (kierownik działu) strzelecki@tygodnikpowszechny.pl

KOREKTA

Grzegorz Bogdał bogdal@tygodnikpowszechny.pl
Katarzyna Domin domin@TygodnikPowszechny.pl
Sylwia Frołow frolow@tygodnikpowszechny.pl
Maciej Szklarczyk (kierownik działu), szklarczyk@tygodnikpowszechny.pl

MARKETING I PROJEKTY SPECJALNE

Maja Kuczmińska (kierowniczka działu) kuczminska@tygodnikpowszechny.pl
Marta Filipiuk-Michniewicz filipiuk@tygodnikpowszechny.pl
Anna Dziurdzikowska dziurdzikowska@TygodnikPowszechny.pl

Monika Ochędowska ochedowska@TygodnikPowszechny.pl

Anna Pietrzykowska pietrzykowska@tygodnikpowszechny.pl 
Patryk Stanik (kierownik ds. komunikacji) patryk@tygodnikpowszechny.pl

MANAGER IT

Bartłomiej Swojak

PROJEKT GRAFICZNY PISMA

Marek Knap
Marek Trojanowski

PROJEKT GRAFICZNY SERWISU

Marek K. Zalejski

Redakcja nie zwraca tekstów niezamówionych oraz zastrzega sobie prawo ich redagowania i skracania.

Redakcja nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń. Redakcja ma prawo do odmowy publikacji ogłoszeń.