Reklama

Redakcja

KONTAKT

„Tygodnik Powszechny”
ul. Wiślna 12
31-007 Kraków

tel. (12) 422 25 18, 422 23 11, 421 66 81, fax (12) 421 67 31
e-mail: redakcja@tygodnik.com.pl

REDAKTOR NACZELNY


Piotr Mucharski mucharski@tygodnik.com.pl

REDAKTOR SENIOR


Ks. Adam Boniecki

ZASTĘPCY REDAKTORA NACZELNEGO


Michał Kuźmiński kuzminski@tygodnik.com.pl


Marcin Żyła zyla@tygodnik.com.pl

REDAKTOR WYDAŃ SPECJALNYCH


Michał Okoński okonski@tygodnik.com.pl

DYREKTOR ARTYSTYCZNY

Marek K. Zalejski zalley@tygodnik.com.pl

WIARA

Anna Goc goc@tygodnik.com.pl
ks. Jacek Prusak prusak@tygodnik.com.pl
Zuzanna Radzik radzik@tygodnik.com.pl
Piotr Sikora sikora@tygodnik.com.pl
Artur Sporniak (kierownik działu) sporniak@tygodnik.com.pl
Błażej Strzelczyk strzelczyk@tygodnik.com.pl

KRAJ

Paweł Bravo (kierownik działu) bravo@tygodnik.com.pl
Michał Okoński okonski@tygodnik.com.pl
Mariusz Sepioło
Andrzej Stankiewicz

Przemysław Wilczyński wilczynski@tygodnik.com.pl

ŚWIAT

Patrycja Bukalska bukalska@tygodnik.com.pl
Anna Łabuszewska labuszewska@tygodnik.com.pl
Wojciech Pięciak (kierownik działu) pieciak@tygodnik.com.pl
Marcin Żyła zyla@tygodnik.com.pl

HISTORIA

Wojciech Pięciak pieciak@tygodnik.com.pl

NAUKA

Michał Kuźmiński kuzminski@tygodnik.com.pl
Łukasz Kwiatek (kierownik działu) kwiatek@tygodnik.com.pl
Łukasz Lamża lamza@tygodnik.com.pl

KULTURA

Kalina Błażejowska blazejowska@tygodnik.com.pl
Agnieszka Sabor sabor@tygodnik.com.pl
Tomasz Fiałkowski fialkowski@tygodnik.com.pl
Andrzej Franaszek franaszek@tygodnik.com.pl
Grzegorz Jankowicz jankowicz@tygodnik.com.pl
Piotr Mucharski (kierownik działu) mucharski@tygodnik.com.pl

TELEWIZJA

Anita Piotrowska piotrowska@tygodnik.com.pl

WYDANIE INTERNETOWE

Ewelina Burda burda@tygodnik.com.pl
Michał Kuźmiński (kierownik działu) kuzminski@tygodnik.com.pl
Błażej Strzelczyk strzelczyk@tygodnik.com.pl

FELIETONIŚCI

Anna Dziewit-Meller, Wojciech Bonowicz, Szymon Hołownia, Jan Klata, Stanisław Mancewicz, Bartosz Minkiewicz, Andrzej Stasiuk

STALE WSPÓŁPRACUJĄ

Elżbieta Adamiak, Marek Bieńczyk, Wojciech Bonowicz, Wojciech Brzeziński, Beata Chomątowska, s. Barbara Chyrowicz, Justyna Dąbrowska, Bartek Dobroch, ks. Andrzej Draguła, Jarosław Flis, ks. Tomáš Halík, ks. Michał Heller, o. Wacław Hryniewicz, Wojciech Jagielski, Piotr Kłodkowski, Piotr Kosiewski, Ryszard Koziołek, Katarzyna Kubisiowska, Józef Majewski, Paweł Marczewski, Michał Paweł Markowski, Marcin Napiórkowski, Małgorzata Nocuń, Wojciech Nowicki, Joanna Olech, Michał Olszewski, Olaf Osica, Karolina Przewrocka-Aderet, Magdalena Rittenhouse, bp Grzegorz Ryś, Tadeusz Sławek, Michał Sowiński, Marian Stala, Andrzej Stasiuk, Władysław Stróżewski, Teresa Stylińska, Paweł Śpiewak, Joachim Trenkner, Marek Zając

FOTOEDYCJA

Grażyna Makara (kierownik działu) makara@tygodnik.com.pl
Edward Augustyn augustyn@tygodnik.com.pl

TP TYPOGRAFIA

Marta Makowska-Bogucka bogucka@tygodnik.com.pl
Andrzej Leśniak lesniak@tygodnik.com.pl
Artur Strzelecki (kierownik działu) strzelecki@tygodnik.com.pl

KOREKTA

Grzegorz Bogdał bogdal@tygodnik.com.pl
Sylwia Frołow frolow@tygodnik.com.pl
Maciej Szklarczyk (kierownik działu), szklarczyk@tygodnik.com.pl

MARKETING I PROJEKTY SPECJALNE

Maja Kuczmińska (kierownik działu) kuczminska@tygodnik.com.pl
Marta Filipiuk-Michniewicz filipiuk@tygodnik.com.pl
Anna Pietrzykowska pietrzykowska@tygodnik.com.pl

PROJEKT GRAFICZNY PISMA

Marek Knap
Marek Trojanowski

PROJEKT GRAFICZNY SERWISU

Marek K. Zalejski

Redakcja nie zwraca tekstów nie zamówionych oraz zastrzega sobie prawo ich redagowania i skracania.

Redakcja nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.