Reklama

Rzeczpospolita wydobywcza

Rzeczpospolita wydobywcza

04.09.2007
Czyta się kilka minut
P

PIOTR MUCHARSKI: - Panie Profesorze, czy zrobiła na Panu wrażenie konferencja prasowa prokuratury, podczas której prezentowano nagrania z wizyty ministra Janusza Kaczmarka w hotelu Marriott?

ANDRZEJ ZOLL: - Musiała zrobić wrażenie, była świetnie przygotowana, pokazywała warsztat pracy prokuratury. Prezentacja dawała do myślenia, ale mnie utwierdziła w przekonaniu, że sprawa ma drugie dno. Traktuję ministra Kaczmarka jako człowieka działającego racjonalnie, więc nie mogę zrozumieć, dlaczego posiadając informacje o mającej nastąpić następnego dnia prowokacji dotyczącej urzędującego wicepremiera Andrzeja Leppera - członka rządu, w którym sam pracował - miałby udać się do Ryszarda Krauzego, a nie próbował znaleźć bezpośredniej drogi, by ostrzec ministra rolnictwa, i to dużo wcześniej.

- To tym dziwniejsze, że dziś politycy PiS nazywają go wprost...

23420

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]