Reklama

Powstaje Zakon.pl

Powstaje Zakon.pl

05.02.2007
Czyta się kilka minut
Koniec z wielogodzinnym błądzeniem po sieci w poszukiwaniu rekolekcji. Dowiemy się też, czym się zajmują gabrieliści, duchacze, filipini czy orioniści: wkrótce premiera portalu informacyjnego prowadzonego przez zakonników.
Testowa wersja Serwisu Informacyjnego Zakonów
W

W ubiegły piątek odbyła się cicha, wewnętrzna inauguracja działalności Centrum Informacyjnego Zakonów. - Większość zgromadzeń nie dostarczyła jeszcze potrzebnych na stronę informacji - tłumaczy ks. Bartłomiej Król, salwatorianin i redaktor naczelny serwisu. - Na razie przesłało je kilkanaście procent zakonów. Jak dojdziemy do 70 procent, ruszymy pełną parą i poinformujemy media.

- Portal ma być platformą do spotkań z dziennikarzami - opowiada franciszkanin o. Jan Maria Szewek, dyrektor powstającego Centrum. Strona ma zawierać zapowiedzi wydarzeń z życia zakonów, które będzie można wyszukiwać według mapy i kalendarza. Nie będzie problemem sprawdzenie, co planują salezjanie ze Szczecina na 15 maja. - Do redakcji i wszystkich chętnych będziemy wysyłać darmowe newslettery. Bywa, że w polityce i kulturze nic się nie dzieje, a tu w sukurs przychodzą zakonnicy i...

2594

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]