Reklama

ORME 2012

ORME 2012

20.02.2012
Czyta się kilka minut
Coraz wyraźniej dociera do nas prawda, że nie uda się skończyć Stadionu Narodowego w Warszawie przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy.
T

Ta sytuacja wymaga szalenie profesjonalnego planowania, czy raczej sporządzenia scenariusza tego wydarzenia, które, gdy się ziści, przejdzie do historii pod nazwą Odwołanie Rozpoczęcia Mistrzostw Europy – w skrócie ORME 2012.

Jak wiemy, planowaniem kryzysowym zajmuje się w Polsce bardzo wiele instytucji centralnych, samorządowych czy całkowicie prywatnych. Niestety nikt na razie nie przedstawił choćby mglistego programu ORME 2012, choć przecież ktoś powinien. Oczywiście opozycja podejmuje nieśmiałe próby, ale wiemy, jak jest z naszą opozycją. Ona na wszystko reaguje bez zauważalnego talentu i bez nerwu. Są to wizje na ogół rozczarowujące przewidywalnością i dotyczą głównie planowanych inwazji wojsk obcych w okolicach Świnoujścia bądź Ełku. A przecież ORME 2012 wymaga czegoś więcej niż prostego grzebania w podręcznikach do historii, wymaga daru widzenia, oglądania „Faktów” i...

3433

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]