Reklama

Liturgia Wieczerzy Pańskiej

Liturgia Wieczerzy Pańskiej

09.04.2020
Czyta się kilka minut
Transmisja na żywo liturgii, której przewodniczy abp Grzegorz Ryś [WIDEO]
Abp Grzegorz Ryś w łódzkiej archikatedrze, Wielki Czwartek 2018 r. Kadr z nagrania na kanale YouTube Archidiecezji Łódzkiej
Abp Grzegorz Ryś w łódzkiej archikatedrze, Wielki Czwartek 2018 r. Kadr z nagrania na kanale YouTube Archidiecezji Łódzkiej
S

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa we wspólnej modlitwie podczas tegorocznego Triduum Paschalnego za pośrednictwem naszych mediów. Liturgie będą transmitowane na naszym kanale YouTube Archidiecezja Łódzka, w telewizji regionalnej TVP3 Łódź oraz przez telewizję TOYA – mówił abp Grzegorz Ryś do wiernych zgromadzonych przed ekranami, uczestniczących w liturgii w Niedzielę Palmową. Transmisja Liturgii Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek:

Transmisję udostępniamy za kanałem YouTube Archidiecezji Łódzkiej.

W kanale YouTube Archidiecezji, na kanale TVP Łódź oraz w serwisie „Tygodnika Powszechnego” także kolejne transmisje na żywo liturgii Triduum Paschalnego:

  • Liturgia Męki Pańskiej, piątek o godz. 19.30
  • Liturgia Wigilii Paschalnej, sobota o godz. 21.00

Przeczytaj także:

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Autor artykułu

Arcybiskup metropolita łódzki, wcześniej biskup pomocniczy krakowski, autor rubryki „Okruchy Słowa”, stały współpracownik „Tygodnika Powszechnego”. Doktor habilitowany nauk humanistycznych...

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Doskonale wiem, że idealizujesz. Tylko spójrz najpierw na siebie. Wielkie hasła wznosić pod wpływem chwili potrafi każdy. Tylko to są tylko chwile. Więc najpierw spójrz na siebie. I odpowiedz sobie czy ty sam tak naprawdę w szczerości serca tak żyjesz jak prawisz, bez przymusu i chęci brudnego zysku. Bo wznowić wielkie hasła potrafi każdy. Tylko realia wyglądają inaczej. Mydlić ludziom oczy to ty potrafisz. Tylko czy potrafisz, żyć tym co prawisz? Obydwoje wiemy , że nie (impuls chwili). Więc te kazanie , które kierujesz do innych sam obejrzyj i odnieś do własnego życia. I spójrz na siebie. I na te maski, które nosisz. Jak grasz swoją oskarową rolę biskupa. Wszystko dla własnej chwały. Resztę zostawię bez komentarza. POZDRAWIAM I ŚCISKAM!!
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]