Reklama

Ładowanie...

Co oglądać na VoD

07.10.2022
Czyta się kilka minut
Co może łączyć bułgarskich kiboli, francuskich blokersów i izraelskiego artystę na cenzurowanym? Filmy na Netflix, HBO Max i Nowe Horyzonty VoD poleca Anita Piotrowska.
Kadr z filmu „Athena” / Materiały prasowe
T

Tym czymś jest pojedynczy gniew, który – jak wiadomo od czasów co najmniej starożytnych – potrafi wywoływać krwawe wojny i inne pożary. Dziś też (czujemy to!) wisi w powietrzu. A sztuka jest od tego, by przekuwać ów gniew w oczyszczającą pieśń. Albo i nie.

  • „Athena” – Netflix, reż. Romain Gavras, Francja 2022 
  • „Nie chcemy ciebie w naszym mieście” – HBO Max, reż. Nikołaj Steganow, Bułgaria 2022
  • „Kolano Ahed” – Nowe Horyzonty VoD, reż. Nadav Lapid, Izrael/Francja/Niemcy 2021  

 

„Athena” – Netflix, reż. Romain Gavras, Francja 2022

 

...

6522

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Black Friday: Dostęp 18-miesięczny
199,90 zł

540 zł 340 zł taniej w ofercie Black Friday (pół roku w prezencie)
Aż 547 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 


https://www.tygodnikpowszechny.pl/weekend-5160

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]