Reklama

Wybuchowe cycki

Wybuchowe cycki

23.02.2015
Czyta się kilka minut
Mój przyjaciel D.F. przez całe życie pisał o wojnach na Kaukazie i o korupcji w milicji. W.W. Putin nie lubił go za to i robił wszystko, by D.F. miał czas przemyśleć swe marne życie.
M

Mój przyjaciel D.F. przez całe życie pisał o wojnach na Kaukazie i o korupcji w milicji. W.W. Putin nie lubił go za to i robił wszystko, by D.F. miał czas przemyśleć swe marne życie. Najlepiej myśli się na bezrobociu. Pustość w okolicach brzucha – co dowiedziono naukowo – sprzyja elastyczności w okolicach kręgosłupa.
Martwiłem się o D.F., aż pewnego dnia otrzymałem na e-mail list: „Drogi przyjacielu, u mnie lepiej. Znalazł się straceniec, który odważył się mnie zatrudnić. Z tym że zatrudnił w tabloidzie. Jest mi tu dobrze, choć wiele się muszę nauczyć. Wasia, mój nowy naczelny, kazał mi napisać tekst.
Otóż w szwajcarskim samolocie wybuchł największy na świecie biust. Należał on do naszej piękności Ireny F. Biust ten ma numer J! Słownie „Jot” – co podkreślam, gdyż wiem, że Twoja europejska wyobraźnia ledwie do D dosięga. Sprawdziłem fakty. I wszystko wydało mi się wielce...

5299

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]