Reklama

Wybuchowe cycki

Wybuchowe cycki

23.02.2015
Czyta się kilka minut
Mój przyjaciel D.F. przez całe życie pisał o wojnach na Kaukazie i o korupcji w milicji. W.W. Putin nie lubił go za to i robił wszystko, by D.F. miał czas przemyśleć swe marne życie.
M

Mój przyjaciel D.F. przez całe życie pisał o wojnach na Kaukazie i o korupcji w milicji. W.W. Putin nie lubił go za to i robił wszystko, by D.F. miał czas przemyśleć swe marne życie. Najlepiej myśli się na bezrobociu. Pustość w okolicach brzucha – co dowiedziono naukowo – sprzyja elastyczności w okolicach kręgosłupa.
Martwiłem się o D.F., aż pewnego dnia otrzymałem na e-mail list: „Drogi przyjacielu, u mnie lepiej. Znalazł się straceniec, który odważył się mnie zatrudnić. Z tym że zatrudnił w tabloidzie. Jest mi tu dobrze, choć wiele się muszę nauczyć. Wasia, mój nowy naczelny, kazał mi napisać tekst.
Otóż w szwajcarskim samolocie wybuchł największy na świecie biust. Należał on do naszej piękności Ireny F. Biust ten ma numer J! Słownie „Jot” – co podkreślam, gdyż wiem, że Twoja europejska wyobraźnia ledwie do D dosięga. Sprawdziłem fakty. I wszystko wydało mi się wielce...

5299

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]