Reklama

Ładowanie...

Płoną ze wstydu nocą

14.06.2015
Czyta się kilka minut
Najistotniejszym wydarzeniem ostatniego tygodnia, i generalnie końca czasów...
.

..., w Polsce i w świecie, nie mówiąc już o Wszechświecie, nie były bynajmniej wycieki Stonogi, lecz inne wydarzenie o odcieniu kryminalnym.

Tak, proszę Państwa, ktoś pójdzie za to siedzieć, będzie siedzieć i czytać, aż zrobią mu się wypieki na twarzy, tudzież wszędzie, bo przeczyta nie byle co, a tekst pobudzający krążenie.

Skradziono rękopis dalszego ciągu „Pięćdziesięciu odcieni twarzy Greya”! Gdzie tam stonogi i inne ośmiorniczki, czymże odsłuchy podsłuchów, podczytywanie co pikantniejszych ustępów stenogramów, czymże kolejne rekonstrukcje, musztarda po obiedzie niespodzianych przeprosin o jeden most za daleko, ach, czymże w porównaniu z przyjemnością skrytego smakowania frazy El Dżejms. Frazy rozkosznej, o czerepie rubasznym, choć niby rijly-wyrafino, pełnej opisów tak słodkich i pociągających, że aż szkoda, że przeczyta tylko złodziej. Złodziej Manuskryptu przez...

2256

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]