Reklama

Penis a sprawa ruska

Penis a sprawa ruska

09.11.2014
Czyta się kilka minut
Działo się w dziedzinie socjologii, tak w kraju, jak i za granicą. Polska emocjonowała się badaniami nad długością członków wyborców poszczególnych partii.
Z

Z badań seksuologa Zbigniewa Izdebskiego, omawianych w „Polityce”, wynika, że najdłuższe penisy w stanie erekcji mają zwolennicy PiS. Twarde, nomen omen, ustalenie zostało podważone przez autorytety naukowe, lansowane przez mainstreamowe media. Autorytety doszły do wniosku, że badania wcale nie dowodzą wielkości przyrodzenia, ale wielkości mniemania o sobie: „Prawicowcy oszukują, są mitomanami”.
Polemizuję! Odwaga, jaką wykazywał rzecznik PiS Adam Hofman podczas zeszłorocznej imprezy na Podkarpaciu, przeczy tej tezie. Poza tym lepiej nie brnąć w tę stronę. Co będzie, jeśli okaże się, że wyborcy PO i SLD też nie byli szczerzy w swoich odpowiedziach? Obnażona prawda może pogłębić społeczny pesymizm, choć z naukowego punktu widzenia łatwiej będzie wytłumaczyć kryzys demograficzny. Niech lepiej zostanie tak, jak jest! Zwłaszcza że sprawdzić się tego nie da – nie każdy...

4747

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]