Reklama

Ładowanie...

Orzeł może!

04.05.2013
Czyta się kilka minut
Obchodzenie Święta Flagi – tak samo jak picie toastu za wolność 4 czerwca i wszelkie inne przejawy cieszenia się normalną niepodległością, zasługują na akces. Ale nie będzie o tym.
N

Nie, nie będzie o znakomitej w intencjach i dyskusyjnej w realizacji (zaprezentowany pod Pałacem Prezydenckim orzeł z białej czekolady, na dziwnym brązowym wzgórku, wyglądał rzeczywiście jakby polazł w... Wyspiańskiego) kampanii społecznej „Gazety Wyborczej” i „Trójki”.
Nie będzie, choć obchodzenie Święta Flagi – tak samo jak picie toastu za wolność 4 czerwca i wszelkie inne przejawy cieszenia się normalną niepodległością, zasługują na akces i sami w poprzednim numerze „Tygodnika” szukaliśmy i znajdowaliśmy wiele śladów fajnej Polski.
Będzie o finale Ligi Mistrzów, w którym za kilka tygodni zagra Borussia Dortmund z trzema Polakami w składzie. Będzie o popisie Roberta Lewandowskiego w pierwszym meczu półfinałowym z Realem Madryt (cztery gole w jednym spotkaniu tej rangi stawiają Polaka wśród legend piłki – Alfreda di Stefano, Sandora Koscisa, Ferenca Puskasa i Lionela...

2847

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]