Reklama

O infoliniach

O infoliniach

24.12.2018
Czyta się kilka minut
Zespół niedogodności, występujący podczas kontaktowania się z dostarczycielami dowolnych usług przez tzw. infolinię, to nie jest wymysł staruszka nieakceptującego nowoczesności.
J

Jest to zbiór odczuć częstych i każdy wie, plus minus, o czym tu mówimy. Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem wypełniony jest plumkającymi nutkami oraz powtarzającymi się wypowiedziami tchnącymi odurzającą słodyczą. Z racji silnych zwyrodnień, po wielu godzinach odsłuchiwania tego repertuaru i szukania w nich sensu, doszliśmy do wniosku, że zamiarem tych kompozycji jest najpewniej wprowadzenie klienta w nastrój podobny doznaniom gruntownie intymnym. Jest to w jakimś sensie szokujące spostrzeżenie, zważywszy, że finiszem jest w istocie kontakt z konsultantem operującym żargonem branżowym, a nie kolacja przy świecach, spacer brzegiem morza czy obserwacja wschodu słońca bądź – jak kto woli – wspólne podziwianie kolekcji motyli.

Poddawszy nasz organizm bardzo szczegółowej obserwacji, podłączywszy się do domowej aparatury mierzącej wahania ciśnienia, zaburzenia hydrauliki...

3497

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]