Reklama

Kampania po słowacku

Kampania po słowacku

04.04.2015
Czyta się kilka minut
Jeden z kandydatów na stanowisko prezydenta RP w ramach swej kampanii wyborczej otworzył w stolicy sklep...
.

... a właściwie jego atrapę, i w ramach swego projektu politycznego oraz ideowego poprzyczepiał do towarów na półkach ceny w euro, obowiązujące – dodajmy koniecznie – na Słowacji.

Lud nasz osobliwie struchlał. Warszawiak, mimo że przecież nielękliwy, zadrżał i w strasznych nerwach zaczął szukać w mediach swoich ulubionych, od Pudelka po „Tele Tydzień”, informacji, czy oto wojska słowackie prą już ku Bałtykowi, przynosząc na kałachach swych ceny słowackie na marchew, czy może raczej jest to zaledwie typowa dla naszych speców akcja rzetelnego robienia ludu w bambuko. Zauważyć tu trzeba z niepokojem, że ta ostatnia czynność staje się coraz bardziej popularna z prostego dość powodu, mianowicie lud w bambuko robić się daje chętnie, zwłaszcza że banie się stało się jednym z naszych najulubieńszych hobby. Rzec zatem należy wyraźnie, że Słowacy nie prą, a sklep może być jednoznacznym...

3864

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]