Reklama

O byciu dziewczyną

O byciu dziewczyną

20.06.2016
Czyta się kilka minut
Ze wszystkich informacji dochodzących z francuskich boisk najbardziej interesują nas te dotyczące żon i dziewczyn piłkarzy.
Stanisław Mancewicz / Fot. Grażyna Makara
O

Oto śledząc ich możliwości, zajęcia i zainteresowania, bardzo chcielibyśmy być żoną bądź dziewczyną dowolnego piłkarza. Nawet rezerwowego. Rzecz jasna, każda praca bądź funkcja ma swoje dobre i złe strony. Taką sobie stroną bycia żoną bądź dziewczyną piłkarza jest nie tylko konieczność nieustannego bycia w szortach i adidasach oraz w pełnym makijażu, czy to plucha, czy upał, ale przede wszystkim odwieczne, publiczne rozważania specjalistów od futbolu, czy mianowicie uprawianie seksu przed meczem zmniejsza, czy zaiste ułatwia piłkarzowi kiwanie bądź rekuperowanie. Analizowanie, czy oto skłonność do zostawania na spalonym, umiejętność chytreńkiego bicia rożnych biorą się z uprawiania bądź nieuprawiania seksu przed – za przeproszeniem – pierwszym gwizdkiem, to norma.

Fizjologia piłkarza jest najpowszechniej omawianym tematem, jeśli idzie o ssaki naczelne, co niewątpliwie dla żony...

4794

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Gdyby pisarz choć odrobinę pamiętał z lat dawnych i rzadko wspominanych regułę królowej naszej nauk - matematyki, że każdy byt matematyczny można dowolnie w celu wzmocnienia zwielokrotnić, wiedziałby ów pisarz, że trzeba we współczesnego czytelnika uderzyć mocno i, dla lepszej pamiętliwości pojechać z nim po bandzie, zaprezentować zniewalający tytuł potęgujący moc przedsięwzięcia, na przykład Dziewczyna i dziewczyna. (Ewentualnie Dziewczyna i dziewczyna piłkarza)

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]