Reklama

Jedna wielka Rodzina

Jedna wielka Rodzina

18.07.2007
Czyta się kilka minut
Mało mnie obchodzi, czy ojciec Rydzyk przeprosił Panią Prezydentową, czy nie. Wautentyczność nagrania wierzę, bo ton istyl wypowiedzi są mi od dawna znane. Istotna jest jednak "radiomaryjna filozofia, amoże nawet teologia. Bo tu tkwi rdzeń konfliktu.
N

Nawet czytelnicy "Naszego Dziennika" nie wierzą... Ojciec Dyrektor nie mógł czegoś takiego powiedzieć. Piszą do "ND": wypowiedź jest "rzekoma", taśmy spreparowane, głos wypowiadający niektóre zdania należy do kogoś innego, nie do ojca Rydzyka. To ostatnie stwierdziła czytelniczka podpisana "Jolanta z mamą Alfredą z Warszawy", dodając, że jest śpiewaczką operową, ma absolutny słuch, więc wie, co mówi.

Haniebne metody przekaziorów

Chodzi oczywiście o słynne taśmy opublikowane przez "Wprost". Ojciec Tadeusz Rydzyk nie potwierdza ani nie zaprzecza. W bazylice św. Andrzeja w Olkuszu, podczas spotkania Rodziny Radia Maryja 4 czerwca 2007 r. mówił: "Dziękuję wam za życzliwość w ogóle, a jak mówią w różnych gazetach, piszą, to słuchajcie, wiedzy szuka się u źródeł, a nie z plotek. Nigdy, choćby nie wiadomo w jakich gazetach...

7397

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]