Reklama

Jak repolonizować pisma kolorowe?

Jak repolonizować pisma kolorowe?

10.12.2012
Czyta się kilka minut
Prezes w schyłku ubiegłego tygodnia przeniósł swe zainteresowanie w obszary, na których dotychczas nie operował.
O

Od owego piątku, po wykładzie na uniwersytecie zielonogórskim, przyjazne mu masy stanęły przed kolejnym wyzwaniem – będą pod jego przywództwem repolonizować pisma kolorowe. Nacjonalizowanie przemysłu czy banków to nie są nowe pomysły, nacjonalizowanie pism kolorowych to idea świeża i powabna.

Prezes jest jednym z niewielu miejscowych celebrytów, o którym w istocie wiadomo prawie tyle, co nic. Ani co je, ani co lubi czynić w czasie wolnym. Nikt nie wie, czy tańcuje i czy uprawia jakiś sport. W odróżnieniu od innych bohaterów sceny politycznej, nie znamy detali jego muskulatury, a w odróżnieniu od obecnego wicepremiera, nic nie wiemy o kształcie jego uszu z okresu kłopotów adolescenta. Prezes swój pustelniczy tryb życia przerywa raptem od czasu do czasu publicznym obiadem z panią Gilowską. Nikt nie wie, gdzie prezes jeździ na wakacje ani co tam robi. Nic nie wiemy o jego...

3674

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]