Reklama

Dudapo i Kopamoc

Dudapo i Kopamoc

10.08.2015
Czyta się kilka minut
Pod moim oknem działa ekipa remontowa używająca od wczesnych godzin rannych szlifierki. To, myślę sobie, idealny temat dla prezydenta Dudapo.
W

Wysłałby swoich ludzi, którzy raz-dwa uporządkowaliby sytuację. Prezydent jest młody, energiczny i na dorobku. Kusi, by z jego pomocy skorzystać, ale przecież jest też pani premier, która wędruje po kraju, by pomagać ludziom. Może byłaby nawet lepsza, osobiście przyjechałaby i nakazała budowniczym, by szlifowali dopiero po 9? Pan prezydent chce remontować Polskę, ale pani premier szlifowała jedynki PO, więc chyba bardziej by sobie moją sprawę wzięła do serca? A może jednak prezydent będzie chciał prowadzić aktywną politykę obrony dobrego imienia Polski w świecie i wykręci korki z rana? Jak cały naród potrzebuję pomocy – najpierw w sprawie, kto ma mi tej pomocy udzielić. ©

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]