Reklama

Żuk kolorado i inne plagi

Żuk kolorado i inne plagi

21.03.2016
Czyta się kilka minut
Wiele zdarzeń ostatnich przykuwało uwagę, ale dwa, może trzy z nich zaciekawiły nas szczególnie.
Fot. Grażyna Makara
Stanisław Mancewicz / Fot. Grażyna Makara
W

Wszystkie – co warto zauważyć – mają mocne tło natury medycznej, a przecież medycyna właśnie jest naszą ulubioną dziedziną, bowiem jak żadna inna nauka, jest stworzona do diagnozowania tutejszego życia publicznego.

Pierwsze z tych arcyciekawych zdarzeń to oświadczenie pewnej pięknej postaci naszego środowiska artystycznego, że owa zapomniała o swych młodzieńczych kontaktach z tajną policją. Z powodu otumanienia nadmiernym uprawianiem seksu. Oto różne mieliśmy próby wyjaśniania podobnych epizodów, były to wyjaśnienia mniej lub bardziej przekonujące, ale to tłumaczenie uznać należy za najoryginalniejsze. Piśmiennictwo zajmujące się powikłaniami na tle seksualnym jest przebogate, trudno więc ad hoc uznać, jak bardzo amnezja wynikła z forsownego stosunku jest komplikacją częstą, czy raczej rzadką. Są niewątpliwie badacze, dla których inkryminowany objaw jest oczywisty, jednak w...

4200

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Felieton zainspirował nas do stworzenia tajnej receptury maści na mózg, celem zachowania wymienionego organu w zdrowiu. Maść zawiera w swoim składzie utartego w porcelanowym moździerzu, koniecznie podczas nowiu, żuka kolorado. Ale to dopiero latem, kiedy żuczek pojawi się na ziemniakach. Nie jest wiadome, jak należy chronić głowę do tego czasu. Liczymy na wzrost zainteresowania zakupem porcelanowego moździerza na allegro.
Obrazek użytkownika Patryk Stanik

Akurat nauka potwierdziła ostatnio przydatność medyczną żabiego skrzeku: http://www.mp.pl/pacjent/aktualnosci/140243,zabia-piana-na-rany Niech więc MON dorzuci się do badań, byłby to piękny produkt eksportowy, tylko w Polsce masowo uprawiany: żabia piana.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]