Reklama

Straszenie w kapeluszach

Straszenie w kapeluszach

29.06.2010
Czyta się kilka minut
Rozmawiał Jarosław Kuźniar
R

Rozmowę Andrzeja Brzezieckiego, Jarosława Flisa, Janusza Majcherka i Artura Wołka po niedzielnej debacie kandydatów na prezydenta prowadzi Jarosław Kuźniar (TVN24).

Jarosław Kuźniar: Kto wygrał, kto przegrał?

Janusz A. Majcherek: Moja opinia jest jednoznaczna: wygrał Bronisław Komorowski. Po pierwsze, już przed debatą mówiono, że dotyczy ona kwestii: kto nie popełni błędów albo kto popełni ich więcej. Pod tym względem Jarosław Kaczyński popełnił błąd koszmarny: zgłaszając pomysł, że będzie o sytuacji Polaków na Białorusi rozmawiał z... prezydentem Rosji. Bronisław Komorowski takiej gafy w tej debacie nie popełnił. Najczulszym punktem dla Kaczyńskiego była kwestia in vitro, a szerzej - kompleks spraw światopoglądowych, związanych m.in. z rozdziałem Kościoła od państwa.

Dla Komorowskiego problemem były sprawy...

9880

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]