Reklama

Straszenie w kapeluszach

Straszenie w kapeluszach

29.06.2010
Czyta się kilka minut
Rozmawiał Jarosław Kuźniar
R

Rozmowę Andrzeja Brzezieckiego, Jarosława Flisa, Janusza Majcherka i Artura Wołka po niedzielnej debacie kandydatów na prezydenta prowadzi Jarosław Kuźniar (TVN24).

Jarosław Kuźniar: Kto wygrał, kto przegrał?

Janusz A. Majcherek: Moja opinia jest jednoznaczna: wygrał Bronisław Komorowski. Po pierwsze, już przed debatą mówiono, że dotyczy ona kwestii: kto nie popełni błędów albo kto popełni ich więcej. Pod tym względem Jarosław Kaczyński popełnił błąd koszmarny: zgłaszając pomysł, że będzie o sytuacji Polaków na Białorusi rozmawiał z... prezydentem Rosji. Bronisław Komorowski takiej gafy w tej debacie nie popełnił. Najczulszym punktem dla Kaczyńskiego była kwestia in vitro, a szerzej - kompleks spraw światopoglądowych, związanych m.in. z rozdziałem Kościoła od państwa.

Dla Komorowskiego problemem były sprawy...

9880

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]