Reklama

Ładowanie...

Straszenie w kapeluszach

29.06.2010
Czyta się kilka minut
Rozmawiał Jarosław Kuźniar
R

Rozmowę Andrzeja Brzezieckiego, Jarosława Flisa, Janusza Majcherka i Artura Wołka po niedzielnej debacie kandydatów na prezydenta prowadzi Jarosław Kuźniar (TVN24).

Jarosław Kuźniar: Kto wygrał, kto przegrał?

Janusz A. Majcherek: Moja opinia jest jednoznaczna: wygrał Bronisław Komorowski. Po pierwsze, już przed debatą mówiono, że dotyczy ona kwestii: kto nie popełni błędów albo kto popełni ich więcej. Pod tym względem Jarosław Kaczyński popełnił błąd koszmarny: zgłaszając pomysł, że będzie o sytuacji Polaków na Białorusi rozmawiał z... prezydentem Rosji. Bronisław Komorowski takiej gafy w tej debacie nie popełnił. Najczulszym punktem dla Kaczyńskiego była kwestia in vitro, a szerzej - kompleks spraw światopoglądowych, związanych m.in. z rozdziałem Kościoła od państwa.

Dla Komorowskiego problemem były sprawy...

9880

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]