Reklama

Pigułka autodestrukcji

Pigułka autodestrukcji

14.09.2020
Czyta się kilka minut
Koronawirus, wraz z chaosem w szkołach i falą problemów dzieci, mógł być dla ich rzecznika Mikołaja Pawlaka trampoliną do kariery. Okazał się być końcówką równi pochyłej.
Mikołaj Pawlak., Warszawa, czerwiec 2019 r. MAKSYMILIAN RIGAMONTI / FORUM
A

Anegdota o żyrafie – historia zapamiętana przez Annę Krawczak, byłą prezeskę Stowarzyszenia „Nasz Bocian” – mówi według niej sporo o obecnym rzeczniku praw dziecka. Może równie wiele, co słynna już wypowiedź o edukatorach seksualnych wychwytujących dzieci celem zmiany ich płci.

Grudzień 2019, kancelaria prezydenta, konferencja o adopcji i pieczy zastępczej. Są przedstawiciele organizacji, jest i mający wygłosić prelekcję rzecznik. – Wszyscy byli tego ciekawi, bo miał mówić o swoich działaniach – opowiada Krawczak, dziś członkini Interdyscyplinarnego Zespołu Badań nad Dzieciństwem UW. – I rzeczywiście, w drugiej części referował swój udział w jednym z sądowych sporów o adopcję. Ale pierwszą poświęcił temu, jak widzi swoją misję. Powiedział, a potem długo tę myśl rozwijał, że wyobraża sobie siebie jako żyrafę na sawannie, która wystawia długą szyję i obserwuje okolicę. I tak też...

19359

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Facet? A kto wie jakie pigułki były w użyciu? I z czyjego plecaka?

Dajmy mu ksywę "Tableta" i niech zejdzie do podziemia. Wstyd zaoramy.

Chwila, zaraz go przykryją. Pojawi się po kilku tygodniach. To metoda partii rządzącej. Europoseł R.Cz. też nieobecny od chwili gdy głośno zrobiło się o jego przekrętasach. A taki był wszystkowiedzący, jak, nie ujmując, co poniektórzy użytkownicy miniejszego forum.

Jawny Współpracownik "Piguła"

Krótki ale treściwy film. Czego to się nie robi dla spragnionych rozrywki bezpruderyjnych turystów. https://www.youtube.com/watch?v=j7PqZ5_1y_A

"na hormonalne potwierdzenie płci". Szwedzkie małolaty rekomendują. Starym nie zaszkodzi, a może co nieco zweryfikuje i ożywi gender jeszcze bardziej - ku zaskoczeniu niektórych. Może nie skończy się na zmianie pieca,chi...chi..chi...

Słyszałem, że doktor Thep przygotował ofertę specjalną dla klientów z Polski. Otóż usunięcie genitaliów plus pigułka autodestrukcji plus tatuaż w okolicach pępka z napisem "Facet to świnia" względnie "Nie lubię PIS" ma kosztować jedynie 1500 dolarów plus VAT.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]