Reklama

Noga z wody

Noga z wody

19.01.2015
Czyta się kilka minut
W tle wydarzeń związanych choćby z górnictwem doszła nas wiadomość o nodze.
D

Doprawdy wiele się działo ostatnio. Tak wiele, że niemal nie sposób tego ogarnąć, zwłaszcza że w tle wydarzeń związanych choćby z górnictwem doszła nas wiadomość o nodze. Sprawy górnicze były o tyle nieinteresujące, że w chwili gdy wybuchły, wiadomo było, jak się skończą. Nikomu jeszcze nie udało się zakończyć jakichkolwiek rozmów z górnikami w sposób, który można by zgrubnie określić mianem sensacji. Konflikty tego rodzaju w Polsce kończą się zawsze pełnym porozumieniem i sukcesem obu stron, zwłaszcza strony rządowej. Spokojni w kwestii wydobycia węgla, bez względu na to, czy węgiel w kopalniach jest, czy go nie ma, mogliśmy się skupić na wydobyciu z Wisły nogi, co jest zdarzeniem nie tak znów częstym jak konflikty pracownicze.
Otóż jak podała prasa, z rzeki wydobyto ludzką nogę. Jej oględziny poczynione przez polskich detektywów pozwoliły na stwierdzenie, że jest to noga „...

5125

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]