Reklama

Człowiek i przedmiot

Człowiek i przedmiot

11.03.2019
Czyta się kilka minut
Komentarzy do osobliwej porady ministra Szczerskiego, by nauczyciele oparli swe dochody na prokreacji, było aż nadto i nie będziemy się nimi zajmować.
W

Warto jednak zasygnalizować rzeszom badaczy różnych specjalności, że ów egzotyczny urzędnik z nieoczywistymi dla nas uprawnieniami do występów publicznych odsłonił zupełnie nieznane pole badawcze. Samiśmy są zaciekawieni, jaki wpływ na sferę Wenus tej grupy zawodowej miała owa porada. Czy jest ktoś, na kogo podziałała motywująco? Nie można przecież wykluczyć, że wypowiedź ministra w radiu wywołała u kogoś pragnienie odbycia stosunku płciowego sprzężonego z nadzieją zysku pochodzącego z zasiłku. Nie kryjemy, że z ogromnym zaciekawieniem przeczytalibyśmy sobie porządnie zrobiony sondaż w tej perwersyjnej kwestii.

Generalnie ostatnie dni obfitowały w różnorakie, publiczne przeprosiny – w tym też w sprawie powyższej – i wyrazy ubolewania z powodu tzw. niefortunnych wypowiedzi. Pod tym żałosnym eufemizmem kryją się na ogół opinie jednoznacznie obelżywe, serwowane co chwilę przez...

3551

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]