Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Constans

Constans

11.03.2019
Czyta się kilka minut
Po wyborze nowej prezydent Gdańska telewizja pana Jacka pozostaje niezmienna, można by napisać: trwa.
T

Trwa niezłomnie przy pryncypiach, imponderabiliach śmiało i wizjonersko, ale zarazem i wściekle pragmatycznie zarysowanych przez szefa: „Ciemny lud to kupi”. Dlatego ostatnio postawiono na transmisję z trójmiejskiej Biedronki. Mam nadzieję, że nie jest to jednorazowy wyskok, że trend się utrzyma i z czasem wyprze inne programy TVP – może z wyjątkiem „Korony królów”, której nie chciałbym utracić, o ile jeszcze idzie. Biedronek ci w Polsce dostatek, i z pewnością sporo się w nich dzieje, zwłaszcza przy kasach. Myślę nawet, że jeden kanał może nie wystarczać, nawet dwudziestoczterogodzinnie. Na szczęście są wolne niedziele, wtedy TVP może transmitować miesięcznice, które wyewoluują w tygodnice. W święta państwowe będą mrożące krew w żyłach relacje z familijnych marszów wyklętej niepodległości i powtórki śląskich szczytów klimatycznych, ewentualnie blisko­wschodnich szczytów wszystkiego...

2318

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]