Reklama

Błogosławieństwo ojca dyrektora

Błogosławieństwo ojca dyrektora

21.04.2014
Czyta się kilka minut
Wojny między PiS i o. Tadeuszem Rydzkiem nie będzie. Niezależnie od niesnasek posłowie partii Jarosława Kaczyńskiego nie znikną z eteru. Prezes i dyrektor mogą się na siebie boczyć, ale im ze sobą po drodze.
Fot.: Witold Rozbicki / REPORTER // Paweł Skraba / REPORTER // Montaż „TP”
P

Poszło o układanie list wyborczych do Parlamentu Europejskiego. O. Rydzyk liczył, że uda mu się dla „swoich” polityków uzyskać miejsca na czele list.
Osoba znająca ojca dyrektora, były członek PiS: – W zeszłych wyborach PiS dał mu dwa pierwsze miejsca. Teraz ojciec Tadeusz czuł, że jest silniejszy. Organizował wielotysięczne marsze w obronie Telewizji Trwam, pokazał, że ma wiernych i dobrze zorganizowanych zwolenników. Chciał cztery jedynki, trzy były planem minimum. A został z zerem!
Prezes Kaczyński nie oddaje pierwszych miejsc ojcu dyrektorowi
Główny program publicystyczny mediów o. Rydzyka, „Rozmowy niedokończone”, zaczyna się o 18.15. Przez godzinę jest transmitowany przez TV Trwam i Radio Maryja, następnie jest przerwa, w czasie której trzeba przejechać ze studia telewizyjnego do radia (tylko radio nadaje drugą część „Rozmów...”).
...

12111

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]