Reklama

W naszym marszbatalionie

W naszym marszbatalionie

21.11.2016
Czyta się kilka minut
Zanim z pieśnią na ustach pójdziemy z naszym marszbatalionem obrony terytorialnej tłumić antypolskie zgromadzenia, wypadałoby zrobić choćby pobieżny przegląd wrogów ojczyzny przeznaczonych do anihilacji, deportacji lub likwidacji.
N

Nie będzie łatwo, ale też nikt nam nie obiecywał, że misja nasza to bułka z masłem, że życie nasze upłynie na ogniskach, pieczeniu ziemniaków i na defiladach. To by było za proste. Po pierwsze zatem, jeśli chcemy wyposażyć nasz marszbatalion w niezbędną wiedzę o sytuacji w kraju, winniśmy skorzystać z licznych list Żydów w Polsce, którzy zmienili nazwiska na polskie.

Jest tych list sporo, różnią się detalami. Trudno. Jeśli chcemy wejść w poszukiwania, hurtem musimy wyguglować frazę „prawdziwe nazwisko”, otrzymamy nieco przytłaczającą liczbę odpowiedzi, bo ponad milion, naród nasz jest bowiem pracowity i pracowitością takoż my się musimy wykazać, przebierając w wirtualnych plewach, by dojść do prawdy i zrozumieć zagrożenia na terenie naszego operowania.

Dowództwo naszego marszbatalionu pochwala indywidualne poszukiwania tego typu. Są one narodowe zarówno w treści, jak i...

4824

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Stoję na warcie. Tuż obok stoi mój przyjaciel Patriota Jacek. Patriota Jacek ma dzisiaj ciężki dzień. Zepsuły mu się słuchawki od słuchania. Nie może już posłuchać ściągniętego z torrentów najnowszego albumu Metaliki. Jest wściekły. Nie może też słuchać głośno Metaliki, bo wyjdzie, że z niego d**a, a nie Patriota Jacek. A co to ma do rzeczy... Każdy dostanie po d**ie, nawet ten co pisze te słowa. Każdy Panie Generale!

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]