Reklama

Telenowele

Telenowele

04.03.2019
Czyta się kilka minut
Donald J. Trump jest pierwszym „przywódcą wolnego świata”, który natchnął mnie do refleksji nad tym, czy wolność rzeczywiście jest wartością, którą winienem cenić najbardziej.
W

Wszyscy moi koledzy dokonujący fatalnych miłosnych wyborów zawsze mogli liczyć na moje wsparcie, dziś mam je więc również dla moich prawicowych druhów w publicystycznej robocie, którzy w 45. prezydencie USA widzą spełnienie swoich dusznych snów, wzorzec z Sèvres pragmatycznego geniuszu, uosobienie wartości, które sami wyznają, wreszcie – last, but zdecydowanie not least – guru estetyki.

Z pewnością polskich wyznawców Donalda J. Trumpa, gotowych stracić rozum z namiętności, gdy raz na pięć lat wspomni on na Twitterze w paru znakach o „bohaterskim narodzie polskim”, ucieszy opublikowana niedawno pozycja „The Donald J. Trump Presidential Twitter Library”, w której satyrycy z programu „The Daily Show” (na razie tylko oni; uniwersytety i akademia noblowska z pewnością zaraz pójdą w ich ślady) upamiętnili dla potomnych setki lapidarnych refleksji pana prezydenta z okresu, gdy był...

6541

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

...świat pajaców. Mam nadzieję, że to ostatni obrót tej łychy. Wyszły na wierzch męty wyskirobane z samego dna beczki.

Niech jeszcze mi ktoś wytłumaczy co takiego widzą w tej zepsutej postaci amerykańscy chrześcijanie, którzy wielbią go niczym Izrael złotego cielca. Nie wiedzą jak się takie hece kończą?

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]