Reklama

Jak odłożyć kamień

Jak odłożyć kamień

05.08.2019
Czyta się kilka minut
To pierwszy rok, w którym odkrywam coś, co inni odkryli już dawno – polskie wakacyjne festiwale, nie tylko muzyczne, zresztą większość z nich to wydarzenia o bardzo szerokiej formule.
FOT. GRAŻYNA MAKARA
M

Mówiłem już na – brak słów, jak fajnym – Slot Art Festiwalu w Lubiążu, tradycyjnie już na festiwalu Kazimiernikejszyn w Kazimierzu nad Wisłą, a ten tekst piszę w drodze powrotnej z super rozmowy, jaką zaprzyjaźnione Stowarzyszenie Otwarte Klatki zorganizowało mi na WOŚP-owym Pol’and’Rock w Kostrzynie. Przede mną w sierpniu jeszcze Ełk i „Patrząc na Wschód” w Budzie Ruskiej.

Nie mam kalendarzowych szans, by posiedzieć w takich miejscach dłużej, zakotwiczyć się w nich jak regularni uczestnicy, ale zazdroszczę im jednego, i to wcale nie kempingowego klimatu, okazji do zabawy z przyjaciółmi. Dużo bardziej tego, że przy takim napakowaniu każdej z tych imprez propozycjami programowymi (na takim Slot Art Festiwalu każda godzina to co najmniej kilka konkurujących ze sobą warsztatów, wykładów, prezentacji, projekcji), nawet stojąc w kolejce do kranu, toi toia czy idąc do food trucka,...

5616

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]