Reklama

Ładowanie...

Dzień seksu

02.09.2013
Czyta się kilka minut
Dawno, dawno temu byłem świadkiem kłótni, może i rozstania.
O

Ona: Wkurza cię, kiedy mówię o domu?
On: Staram się to rozumieć.
Uciekają od siebie. Błądzą oczami za oknem tramwaju. Ale tylko udają, że nie zwracają na siebie uwagi. W istocie nic innego ich nie interesuje. Zewnętrzny świat rozmywa się w świetle latarń. Płynie mimo nich.
On: Wkurza. Najbardziej chodzi mi o włosy, przecież wiesz.
Zerknąłem. Pomylony jakiś? Dziewczyna ma piękne, wściekle rude włosy.
Ona: A jeśli je zetnę?
On: Coo?
Ona: Wtedy już nikt nie będzie ich dotykał.
On: Błagam cię...
Ona: Będzie ci łatwiej!
Milczą. I znów ona: Ty w ogóle nie bierzesz pod uwagę, jak bardzo w wydaniu domowym odbiegam od twoich wyobrażeń.
Przyglądam się dokładniej. Delikatna, dziewczęca, o przezroczystej skórze. W ubiorze staranna i elegancka, a jednak śliwkowe paznokcie – trochę szalona. Jej oczy już błyszczą. On ją złości....

3699

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]