Reklama

Dreszcz

Dreszcz

24.02.2006
Czyta się kilka minut
W"Gazecie Wyborczej z 4-5 lutego 2006 r. ukazał się długi wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. Muszę przyznać, że zrobił na mnie duże wrażenie.
N

Nie chodzi o projekty, plany i zamierzenia, bo politycy mówią różne rzeczy, a weryfikuje to dopiero rzeczywistość. Chodzi o ocenę i stosunek do różnych osób, tych mniej i tych bardziej znanych. Do Andrzeja Leppera. Do Mariusza Kamińskiego, Ludwika Dorna i Zbigniewa Wassermanna. Do Tomasza Borysiuka i o. Tadeusza Rydzyka. Do Donalda Tuska i Jana Rokity. Do sędziny Ewy Stryczyńskiej i sędziego Andrzeja Kryże. Do abp. Józefa Życińskiego i abp. Tadeusza Gocłowskiego. Do Krzysztofa Wyszkowskiego. Do prof. Andrzeja Zolla. Do Lecha Wałęsy... Parafrazując znane powiedzenie, można to ująć tak: powiedz mi, co myślisz o innych, a powiem ci, kim jesteś.

Tak, to była lektura naprawdę ciekawa i przejmująca. Zimnym dreszczem.

Dość

Podobnie jak wiele osób, mam już dość tej zimy z wariackimi skokami temperatury i ciśnienia, z...

2121

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]