Reklama

Były funkcjonariusz SB Jerzy Stachowicz chce pozwać "Tygodnik"

Były funkcjonariusz SB Jerzy Stachowicz chce pozwać "Tygodnik"

20.05.2008
Czyta się kilka minut
Zbierając materiały do tekstu o tragicznej historii Jacka Żaby, dziennikarze "Tygodnika" dopełnili wszelkiej staranności.
O

Oparli się na materiałach z archiwów IPN, rozmawiali z uczestnikami tamtych wydarzeń i próbowali uzyskać wyjaśnienia od pana Stachowicza - niestety, ten odmówił rozmowy. A dziś nazywa nasze informacje "pomówieniami". Mówiąc szczerze, nie dziwi nas taka reakcja. Przyjmujemy ją jednak z pełnym spokojem, pewni siły dowodów, jakie zebrali nasi dziennikarze.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]