Reklama

Wymyśl sobie zawód

Wymyśl sobie zawód

01.10.2012
Czyta się kilka minut
Poradnik „Tygodnika”
il. Joanna Grochocka
P

Poszedłeś na studia, jak wszyscy, w przekonaniu, że zapewni ci to dobrą pracę: masz dyplom magistra zarządzania, ekonomii, dziennikarstwa, politologii – i nie możesz sobie znaleźć miejsca na rynku. Co robić? Oto rady dla pokolenia, które czuje się oszukane.

STUDIOWAŁEŚ – TO JUŻ DUŻO

Dr Kazimierz Sedlak | założyciel i właściciel pierwszej w Polsce firmy doradztwa Hr Sedlak & Sedlak

Należę do pokolenia rodziców generacji trzydziestolatków. Skończyłem psychologię na UJ i również w moim przypadku przyszedł moment, w którym musiałem na nowo „stworzyć” swoją karierę zawodową. Posiadając ogólną ideę tego, co chcę robić, zacząłem odwiedzać biblioteki i czytać książki spoza mojego akademickiego obszaru zainteresowań. Po kilku miesiącach intensywnej edukacji miałem poczucie, że potrafię zrealizować swoje plany. Teraz...

19331

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]