Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Woda i media

Woda i media

09.07.2018
Czyta się kilka minut
W chwili, gdy zamykamy to wydanie, ratownicy w Tajlandii wznawiają akcję uwolnienia siedmiu chłopców i ich trenera, którym pod koniec czerwca ulewy odcięły drogę wyjścia z jaskini Tham Luang Nang Non.
EDWARD AUGUSTYN
8

8 lipca ratownicy wyprowadzili czterech chłopców. Nazajutrz rano – kolejnego.

Nurkowie jaskiniowi z Europy i USA, którzy – jak wynika z naszych informacji – przejęli prowadzenie akcji od tajlandzkiej marynarki wojennej, oceniają sytuację nie tak krytycznie, jak przedstawiają ją media. Odcinki całkowicie zalane wodą są krótkie, a najwęższy przesmyk – szeroki na około metr i wysoki na około 30-40 cm. Chłopców asekuruje dwóch doświadczonych ratowników.

W najbliższych dniach na stronie internetowej „Tygodnika” opublikujemy wywiad z jednym z płetwonurków uczestniczących w akcji ratunkowej. ©℗

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]