Reklama

Stój, kto idzie?!

Stój, kto idzie?!

09.01.2017
Czyta się kilka minut
Królowa Elżbieta „omal nie została zastrzelona” przez strażnika pałacu Buckingham – poinformowała 4 stycznia brytyjska prasa.
Fot. David Moir / REUTERS / FORUM
W

W bezsenną noc monarchini postanowiła pospacerować w ogrodzie. Wartownik zapytał: „Stój, kto idzie?!”, a po usłyszeniu odpowiedzi zaklął szpetnie w stronę królowej, dodając, że mógł ją zastrzelić. Rano, zdając sobie sprawę z niewłaściwych słów, podał się do dymisji, którą monarchini odrzuciła. „Wszystko w porządku – odpowiedziała. – Następnym razem wpierw zadzwonię, żebyś nie musiał do mnie strzelać”. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]