Reklama

Perła dla lekarza

Perła dla lekarza

20.01.2014
Czyta się kilka minut
Dziesiątki placówek medycznych od lat przechwalają się statuetkami Ogólnopolskiego Konkursu Perły Medycyny. Szkoda że perły są fałszywe.
Fot. Hill Creek / EAST NEWS
P

Perła Eskulapa – brzmi czysto, szlachetnie, prestiżowo. Wzbudza zaufanie. Od siedmiu lat rokrocznie w całym kraju do kilkudziesięciu placówek związanych ze służbą zdrowia trafiają statuetki o takiej nazwie. Jest to główna nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Perły Medycyny. Sugerując się nazwą, śmiało można stwierdzić – rodzime, medyczne Oscary. W takim tonie o nagrodzie piszą lokalne i branżowe media. W takim tonie mówią o niej sami nagrodzeni. Konkurs ma świetny PR, lokalne władze i sami nagrodzeni z dumą informują o wyróżnieniu.
Portal Sieradz Nasze Miasto o pierwszej nagrodzie dla szpitala w Poddębicach (kategoria: szpital poniżej 400 łóżek): „W tym roku to już trzecie tak wysokie wyróżnienie dla naszego szpitala – podkreśla starosta poddębicki Ryszard Rytter. – Nagrody te są ukoronowaniem naszej pracy związanej z przekształceniem i oddłużeniem szpitala oraz zatrudnieniem...

11757

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]