Reklama

Ładowanie...

Perła dla lekarza

20.01.2014
Czyta się kilka minut
Dziesiątki placówek medycznych od lat przechwalają się statuetkami Ogólnopolskiego Konkursu Perły Medycyny. Szkoda że perły są fałszywe.
Fot. Hill Creek / EAST NEWS
P

Perła Eskulapa – brzmi czysto, szlachetnie, prestiżowo. Wzbudza zaufanie. Od siedmiu lat rokrocznie w całym kraju do kilkudziesięciu placówek związanych ze służbą zdrowia trafiają statuetki o takiej nazwie. Jest to główna nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Perły Medycyny. Sugerując się nazwą, śmiało można stwierdzić – rodzime, medyczne Oscary. W takim tonie o nagrodzie piszą lokalne i branżowe media. W takim tonie mówią o niej sami nagrodzeni. Konkurs ma świetny PR, lokalne władze i sami nagrodzeni z dumą informują o wyróżnieniu.
Portal Sieradz Nasze Miasto o pierwszej nagrodzie dla szpitala w Poddębicach (kategoria: szpital poniżej 400 łóżek): „W tym roku to już trzecie tak wysokie wyróżnienie dla naszego szpitala – podkreśla starosta poddębicki Ryszard Rytter. – Nagrody te są ukoronowaniem naszej pracy związanej z przekształceniem i oddłużeniem szpitala oraz zatrudnieniem...

11757

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]