Reklama

Ładowanie...

Opowieść służącej. Co obejrzeć na VoD

25.11.2022
Czyta się kilka minut
Czasem trzeba odrobiny szaleństwa, by przeciwstawić się zabobonom. Tu chodzi o poświęcenie ludzkiego życia w imię ślepej wiary albo parafialnego interesu. „Osobliwość” to film z gęstą, gotycką atmosferą.
Materiały prasowe
F

Florence Pugh ma dopiero 26 lat, prawie 30 ról na koncie i jeszcze więcej nagród. Lubi grywać bohaterki, których motywacje zbijają widza z tropu. Być może to połączenie pucołowatej, dziecinnej twarzy z niskim, chrapliwym głosem współtworzy postacie zwodnicze, zaskakująco charakterne. W rolach kostiumowych, a to niewątpliwie jej specjalność, niemal słychać, jak trzeszczy na niej gorset.

  • „OSOBLIWOŚĆ” – reż. Sebastián Lelio. USA/Wielka Brytania/Irlandia 2022. Netflix
  • „Lady M.”, „Nie martw się, kochanie”, „Midsommar. W biały dzień” i inne filmy z Florence Pugh są dostępne na licznych platformach VoD

...

5518

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Black Friday: Dostęp 18-miesięczny
199,90 zł

540 zł 340 zł taniej w ofercie Black Friday (pół roku w prezencie)
Aż 547 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 


https://www.tygodnikpowszechny.pl/weekend-5160

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]