Reklama

Nasz pasaż

Nasz pasaż

12.04.2015
Czyta się kilka minut
N

NA RATUNEK
Najpierw pod blok przy ul. Wrocławskiej podjechał wóz pożarny. Kiedy okazało się, że strażacy nie dadzą rady wjechać na podwórze, wezwano alpinistę, który po linie dostał się na balkon. Wszystko po to, żeby uratować... uwięzionego między barierkami gołębia. Akcję zorganizowało Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, zaalarmowane przez mieszkańców bloku.

NASZ WALTER WHITE
Krakowska prokuratura skierowała akt oskarżenia przeciwko trzem mężczyznom, którzy w podkrakowskim Cholerzynie w przydomowym garażu prowadzili fabryczkę amfetaminy. Od lipca do października 2014 r. w Cholerzynie wyprodukowano ponad 11,5 kg wysokiej czystości narkotyku. W rodzinnym biznesie (organizacją produkcji miał zajmować się ojciec, Krzysztof J., a sprzedażą syn, Maciej J.) pomagał chemik Mariusz Ś., pracownik jednej z krakowskich uczelni...

1725

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]