Reklama

Nasz pasaż

Nasz pasaż

12.04.2015
Czyta się kilka minut
N

NA RATUNEK
Najpierw pod blok przy ul. Wrocławskiej podjechał wóz pożarny. Kiedy okazało się, że strażacy nie dadzą rady wjechać na podwórze, wezwano alpinistę, który po linie dostał się na balkon. Wszystko po to, żeby uratować... uwięzionego między barierkami gołębia. Akcję zorganizowało Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, zaalarmowane przez mieszkańców bloku.

NASZ WALTER WHITE
Krakowska prokuratura skierowała akt oskarżenia przeciwko trzem mężczyznom, którzy w podkrakowskim Cholerzynie w przydomowym garażu prowadzili fabryczkę amfetaminy. Od lipca do października 2014 r. w Cholerzynie wyprodukowano ponad 11,5 kg wysokiej czystości narkotyku. W rodzinnym biznesie (organizacją produkcji miał zajmować się ojciec, Krzysztof J., a sprzedażą syn, Maciej J.) pomagał chemik Mariusz Ś., pracownik jednej z krakowskich uczelni...

1725

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]