Reklama

Mój głos w sprawie narzędzi

Mój głos w sprawie narzędzi

24.09.2018
Czyta się kilka minut
Wiem, czego chcecie, ale ja nie będę już więcej szydził. Nie ma sensu szydzenie z kogoś, kto szydzi sam z siebie.
M

Możliwe, że jest najśmieszniejszym prezydentem świata, tylko kogo to obchodzi poza nami? Świat aż tak bardzo się tym nie interesuje. Widział już różne rzeczy, a większości nie widział, bo akurat patrzył w inną stronę. Poza tym – wszystko jest kwestią interpretacji. Że starszy siedzi, a młodszy stoi, to jest nawet kulturalne, nieprawdaż?

Wybory coraz bliżej, więc i interpretacji przybywa. Fakty, jak wiadomo, w wyborczej walce nie mają znaczenia. Natomiast interpretacja ma znaczenie, że ho ho. Niektórzy kandydaci z owego ho ho uczynili wręcz główny motyw swoich wystąpień. Przoduje w tym premier, który wprawdzie nigdzie nie kandyduje, ale wspiera. Ho ho, jak on wspiera! Budzę się i czekam, co nowego dziś usłyszę. W domu i w szkole uczono mnie wprawdzie, że nie należy przypisywać sobie cudzych osiągnięć, ale to było dawno. Wtedy w ogóle źle uczono, za kłamstwo dostawało się karę,...

3826

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]