Reklama

Kto zlecił?

Kto zlecił?

27.02.2017
Czyta się kilka minut
„Kto zlecił?” – pytali w minioną niedzielę uczestnicy marszu ku pamięci Borysa Niemcowa, lidera rosyjskiej opozycji, zastrzelonego 27 lutego 2015 r. w pobliżu Kremla.
Fot. Dmitri Lovetsky / AP / EAST NEWS
W

W antyputinowskich manifestacjach w Moskwie, Petersburgu (na zdjęciu) i Niżnym Nowogrodzie wzięło udział kilkanaście tysięcy osób. Jak dotąd pod zarzutem morderstwa zatrzymano pięciu Czeczenów, jednak rodzina zabitego opozycjonisty oraz duża część opinii publicznej uważają, że byli oni jedynie płatnymi zabójcami, wynajętymi przez faworyzowanego przez Kreml czeczeńskiego przywódcę Ramzana Kadyrowa. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]