Reklama

Kenia: prezydentów dwóch?

Kenia: prezydentów dwóch?

04.12.2017
Czyta się kilka minut
Uhuru Kenyatta został ponownie zaprzysiężony na prezydenta Kenii.
BAZ RATNER / REUTERS / FORUM
I

INAUGURACJI jego drugiej kadencji towarzyszyła jednak nerwowość – i to nie tylko na stadionie w Nairobi, gdzie 28 listopada odbywała się uroczystość (na zdjęciu). Wybory, powtórzone w październiku z powodu wcześniejszych nieprawidłowości, zbojkotowała opozycja, która wciąż utrzymuje, że 12 grudnia sama zaprzysięgnie na prezydenta swojego lidera, Railę Odingę. ©(P)

Czytaj także: Wojciech Jagielski: Kenia, fatalne wybory

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]