Reklama

Falujący koszmar

Falujący koszmar

20.08.2018
Czyta się kilka minut
Czasami to są sąsiedzi, czasami tajne służby albo sąsiedzi pracujący dla służb. Testują na ludziach broń pozwalającą kontrolować cudze myśli.
BEATA ZAWRZEL / REPORTER
B

Będzie to opowieść o ludziach, którymi nikt się nie zaopiekował. Funkcjonują w ciągłym stresie, boją się o zdrowie i życie, nigdy nie czują ulgi. Pracują w firmach i urzędach, studiują, są na rentach, emeryturach, bezrobociu. Żyją jak wszyscy, ale noszą w sobie wyjątkowy sekret.

Apelują do świata wielkimi literami: WŁAŚNIE MNIE MORDUJĄ, POMÓŻCIE.

Zagrożenie czyha w domu, w pracy, na ulicy. Najgorsze jest to, które pochodzi spod czaszki, przesyłane za pomocą technologii zwanej voice to skull, jakby ktoś nachylił się do ucha i w niskich częstotliwościach, niewykrywalnych dla zwykłych śmiertelników, mówił: „Jesteś naszą ofiarą”.

Oni promieniują

– Proszę, nie teraz, boli mnie noga. Promieniują mnie bez litości – mówi M.

– Ale kto?

– Nie teraz, mam życie beznadziejne.

Na jednym zdjęciu wesoła emerytka w czapce z daszkiem. Na...

14542

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

kolejne dowody, że Panu Bogu ludzki prototyp udał się, powiedzmy oględnie, tak sobie

Tekst wprowadza w szok nie jednego pewno czytelnika ale też mam nadzieję, że nikt nie pobiegł wyłączyć komórki czy komputera. Brak komentarza psychiatry jest równie zaskakujący, nie tylko ze względu na czytelnika co i „ofiary”, których cierpienie jest niepodważalne, natomiast nie otrzymują alternatywnej perspektywy czy sugestii pomocy. Jeszcze trudniejsze do zrozumienia jest to, że autor przedstawia tu zbiór „faktów” nie opatrzony żadnym osobistym punktem widzenia opartym na jakimkolwiek próbie analizy czy przebadaniu zjawiska. Niestety nie uważam, że przedstawienie w ten sposób tragedii tych ludzi jest wyrazem szacunku dla nich samych i zrozumienia dla ich cierpienia. Nie piszę obszerniejszego listu do działu czytelnika, bo jestem przekonanam że fachowcy się odewą.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]