Reklama

Czas lecących żurawi

Czas lecących żurawi

29.06.2010
Czyta się kilka minut
Tylko 25 tysięcy spośród ośmiu milionów polskich emerytów dokształca się na uniwersytetach trzeciego wieku. Ci, którzy się zdecydowali, mówią: "Najlepsza decyzja w życiu".
U

Uniwersytety Trzeciego Wieku

Więcej informacji na temat polskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku można znaleźć na stronie internetowej www.utw.pl prowadzonej przez Fundację dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, mieszczącą się przy ul. Karmelickiej 34 w Krakowie. Pracownicy Fundacji odpowiadają na pytania telefonicznie, pod numerem 012 634 47 90, lub drogą mailową: redakcja@utw.pl. W ich bazie znajduje się kilkadziesiąt Uniwersytetów Trzeciego Wieku, położonych na terenie całego kraju.

Do Fundacji dla UJ można się również zgłaszać z pomysłami na założenie kolejnego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Jej pracownicy doradzą, jak zarejestrować swoją działalność oraz jakie warunki spełnić, żeby Uniwersytet otrzymał akredytację. Placówka powinna być zarejestrowana jako stowarzyszenie lub fundacja; może działać przy Domu Kultury, Uniwersytecie...

24443

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]