Reklama

Co Trump ma na głowie

Co Trump ma na głowie

22.12.2017
Czyta się kilka minut
W mediach społecznościowych na całym świecie jednym z najpopularniejszych wątków ubiegłego roku była charakterystyczna blond fryzura prezydenta USA Donalda Trumpa.
Antyatomowy protest przed ambasadą USA w Berlinie, wrzesień 2017 r. BRITTA PEDERSEN / DPA / AFP / EAST NEWS
N

Najdziwniej uczesana głowa państwa od czasów Waszyngtona” przyciągnęła uwagę nie tylko satyryków i publicystów. Pierwszą zaczeskę analizowali na poważnie styliści, spece od wizerunku politycznego, a nawet chemicy, próbując odgadnąć, która firma może być dostawcą lakieru na głowę państwa. Blisko ćwierć wieku wcześniej sam Donald Trump uchylił wprawdzie rąbka tej tajemnicy w wywiadzie dla „Playboya”, wówczas chodziło jednak tylko o głowę kontrowersyjnego milionera. ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]