Reklama

Co o mnie wiedzą?

Co o mnie wiedzą?

27.02.2017
Czyta się kilka minut
Moja skrzynka mailowa aż puchnie od ofert w rodzaju: „Chcesz być naprawdę bogaty?”, „Wiem, jak pracując mniej, zarobić więcej”, „Poznaj program, który zarabia pieniądze”.
P

Przedtem koniecznie chciano mi coś przedłużyć, potem proponowano rozmaite spotkania, teraz temperament skrzynki nieco osłabł, a może raczej należałoby powiedzieć: zmienił kierunek. Czy mam się martwić?
Ktoś, jakiś program, prawdopodobnie wie, że znalazłem się w stanie dalekim od finansowego optimum. Albo przeciwnie – uznał, że nie powodzi mi się tak źle, ale staram się jeszcze poprawić swoją sytuację. Może ostatnio częściej korzystałem z karty kredytowej? Albo wykonałem przez internet o jedną operację finansową za dużo? Co jednak ten ktoś – ów program – „myślał” o mnie wcześniej, skoro regularnie proponował mi schadzki, i to bynajmniej nie wyłącznie z kobietami?
Na początku lat 90. pojechaliśmy z żoną do Stanów. Jedną z rzeczy, które najmocniej zapamiętałem z pierwszych spędzonych tam tygodni, była obfitość poczty, jaka co dzień przelatywała przez otwór w drzwiach...

3956

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

No po prostu tak. Margines społeczny się nie liczy. Od lat tłumaczę przyjaciołom, że jesteśmy margines.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]