Reklama

Ładowanie...

Dziennikarka polityczna Radia Tok FM, prowadzi program „Wywiad polityczny". Wcześniej przez kilkanaście lat związana z TVP. Była reporterką sejmową i publicystką, relacjonowała wszystkie kampanie wyborcze w latach 2005-2015. Politolog, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Wykłada w Collegium Civitas. Interesuje się historią, marketingiem politycznym i teatrem.

 

Artykuły

01.08.2022
Pod naporem fatalnych nastrojów społecznych padają kolejne bastiony propagandy partii rządzącej. Ale polityczne konsekwencje inflacji odczuje też opozycja.
13.06.2022
Partie opozycyjne są silniejsze od PiS-u, ale walczą głównie między sobą, a nawet wewnątrz własnych frakcji. Rządzącym dużo lepiej wychodzi uczenie się na błędach. Własnych i cudzych.
23.05.2022
Adam Glapiński najlepiej liczył kasę, więc uznano, że da sobie radę w NBP. Ma tam realizować politykę rządu i przechowywać kadry wierne Kaczyńskiemu.
11.04.2022
Banaś to człowiek o mentalności klanowej. Skoro uznał, że PiS nie dochował wierności „kodeksowi honorowemu”, to teraz prowadzi swoją wendetę.
14.02.2022
Tusk jest odbierany jako polityczny drapieżnik, gracz bezwzględny, który tak długo będzie tulił partnera, aż go udusi. Jednoczenie opozycji pod jego kierunkiem jest obarczone tą obawą.
10.01.2022
Mocy, by kontynuować polityczną rewolucję, w obozie władzy już nie ma. Zmęczony Jarosław Kaczyński nie jest w stanie zapobiec gniciu partii i wydzieraniu stanowisk publicznych. Wyborcy już...
06.12.2021
Jest znakiem czasu. Dowodem na proces rozkładu, jakiemu od miesięcy ulega PiS i cały obóz władzy. Wiceminister sportu, pod adresem którego media wysuwają bardzo poważne i do tego solidnie...
29.11.2021
Większość Polaków zdaje sobie sprawę z konsekwencji zmian klimatycznych, ale nie poświęci niczego dla ich powstrzymania. Politycy to wiedzą, dlatego coraz rzadziej mówią publicznie o...
15.11.2021
Można odnieść wrażenie, że kryzys na granicy stanowi dla rządzących – oprócz oczywistych zagrożeń – kolejne „polityczne złoto”, a im dłużej będzie się tlił, tym dla nich lepiej.
25.10.2021
Pakiet podatkowy Polskiego Ładu, którym w ostatnim tygodniu października zajmuje się Senat, jest kwintesencją ustawodawczej działalności PiS-u. Od pierwszego czytania liczącego ponad 700...

Strony