Reklama

Auto dla Wspólnoty Chleb Życia

Auto dla Wspólnoty Chleb Życia

13.01.2020
Czyta się kilka minut
T

To przeszło nasze najśmielsze oczekiwania – piszą organizatory zbiórki charytatywnej ze Wspólnoty Chleb Życia siostry Małgorzaty Chmielewskiej, którzy poprzez Facebook zbierali pieniądze na auto do przewozu osób niepełnosprawnych i innych mieszkańców domu dla osób w kryzysie bezdomności w Jankowicach, otwartego w lipcu 2019 r. Zakładane 30 tys. złotych zebrano w ciągu doby, ale ofiarność darczyńców nie ma końca: zbiórka trwa, do 13 stycznia podarowano już ponad 60 tys. zł. Darowizny można będzie przekazywać do końca stycznia pod adresem powszech.net/zbiorka lub na konto bankowe (numer 73 8004 0002 2001 0000 1270 0001). ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]