Reklama

Konkurs pulchności

Konkurs pulchności

12.10.2020
Czyta się kilka minut
N. BOAK / NPS PHOTOS / MATERIAŁY PRASOWE
N

Nowy monarcha na imię ma 747 (jak jumbo jet, na powyższym zdjęciu w całej okazałości), waży ponad 630 kg i został obrany królem korpulencji przez ponad 47 tys. głosujących podczas Tygodnia Grubych Misiów (Fat Bear Week), organizowanego przez Park Narodowy Katmai na Alasce. W turnieju głosujący wybierają niedźwiedzia, który w czasie wakacji najlepiej przygotował się do snu zimowego.

Ich obfitości, biorące udział w konkursie, mają swoich zagorzałych fanów, nie tylko komentujących kaloryczne postępy idoli, ale także produkujących plakaty wyborcze, przypinki, a nawet przebierających się za swoich faworytów. Wydarzenie odbywa się pod hasłem „Przetrwają najpulchniejsi” („Survival of the Fattest”). ©

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]