Reklama

Zbiórka na wotum

Zbiórka na wotum

05.06.2007
Czyta się kilka minut
Nie rozumiem kłopotów z budową Świątyni Opatrzności Bożej, które opisała pani Józefa Hennelowa w tekście "Obiecaliśmy" ("TP" nr 15/07). Gdyby wszyscy dorośli Polacy - czyli blisko 20 mln osób - wpłacili na ten cel po pięć złotych, problem zostałby rozwiązany. Jestem osobą samotną i bez trudu mogę wyasygnować na ten cel np. 100 złotych, płacąc w ten sposób za dwudziestu potencjalnych ofiarodawców, których na to nie stać. Wielu może dać jeszcze więcej. Czy zorganizowanie takiej zbiórki przekracza możliwości struktur kościelnych?
A

A. KALICKA (Starogard Gdański)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]