Reklama

Zatruci anty-PiS-em

Zatruci anty-PiS-em

19.10.2015
Czyta się kilka minut
Od lat głównym orężem dogorywającej moralnie i intelektualnie władzy jest wirtualny apartheid. W rolę białych wcielają się przeciwnicy PiS, w roli zbirów obsadzeni są Ci Z Prawej.
Jerzy Zelnik na konwencji wyborczej Andrzeja Dudy. Warszawa 07.02.2015 r. / Fot. Stanislaw Kowalczuk/East News
W

Wykorzystam przywilej pisywania do „TP” i na jego szacownych łamach podziękuję Grzegorzowi Sroczyńskiemu z „Wyborczej” za intelektualną uczciwość, z jaką broni pisowskiego Jerzego Zelnika. Szkoda, że odwaga Grzegorza będzie głosem wołającego na pustyni. Niemała część tzw. warszawki vel krakówka zachowała się „w sprawie Zelnika” obrzydliwie, lecz nigdy się swojej postawy jawnie nie zawstydzi. Bo nie, to po pierwsze; bo wstyd mógłby pomóc PiS-owi, to po drugie. W czasie wojny nie pora na bycie porządnym, jak ten mięczak Sroczyński.

Od lat głównym orężem dogorywającej moralnie i intelektualnie władzy jest wirtualny apartheid. W rolę białych wcielają się przeciwnicy PiS, w roli zbirów obsadzeni są Ci Z Prawej.

Tyle że każdy rasizm, także ten wirtualny, najbardziej truje – samego truciciela.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

...

przypomnijmy nagrania, żeby nie było wątpliwości jak łatwo spadają maski "światłych" "demokratów" http://audycje.rockradio.tuba.pl/widget-player/442 http://audycje.rockradio.tuba.pl/odcinek/Sprawa-jerzego-zelnika-caly-material/442# I jeszcze Paweł Śpiewak: "Wszyscy jesteśmy Zelnikami" Podczas gdy informacja o Jerzym "kapusiu" Zelniku rozprzestrzeniała się w eterach internetu, na pierwszej stronie sobotniej "Gazety Wyborczej" ukazał się wywiad z Tomaszem Lisem zatytułowany: "Nie mogą nam zabrać kraju". http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/210772.html
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Podobne teksty

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]