Reklama

Wyścig hien dookoła skansenu

Wyścig hien dookoła skansenu

18.07.2016
Czyta się kilka minut
Hamulce puściły, rozpoczęła się ostra jazda bez trzymanki, pisk opon na wirażu, wyścig dookoła skansenu, co tam hummus Waszczykowskiego, gdy sprzęgło ostro popuścił kolega dobrej zmiany.
Jan Klata
S

Szeryf Błaszczak, twardy szeryf Błaszczak z mocno zarysowaną szczęką obrońcy uciśnionych, twardziel, który nie zapłacze, który się nie zawaha, który się nie ugnie, który nie ustanie w dobrej sprawie. Który nie spocznie, póki nie dorwie całego tego morderczego LGBT, tęczowych terrorystów, kredkowych siepaczy, dorwie ich jak rzadkiego pokemona, choćby w kiblu, i zrobi im kęsim oraz jesień średniowiecza. Oni o tym wiedzą i dlatego ich kolorowa stopa w naszym skansenie nie postanie. Amen.

Jaki on mocny w ustach, nasz twardy, nadwiślański Brudny Harry, nasz teoretyczny Terminator jak cię mogę, nasz bezwzględny macho-sarkasta, błyskotliwy jak brzytwa w ręce małpy, miażdżący zderzakiem zdrowej sarmackiej ironii, w puch i pył rozstrzeliwujący celnym piastowskim sceptycyzmem złych obcych całego świata. Gdyby on był w Paryżu i Nicei – do Paryża i Nicei by nie doszło, Paryża i Nicei by...

2576

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Uff, co za ulga, że człowiek może paść ofiarą wyłącznie polskiego i koniecznie białego przestępcy. Też czuję się bezpieczniej. Wszak nasi nie oblewają pracownic socjalnych cieszą i nie podpalają, wszak nasi nie biją siekierą w dziecko, nie gwałcą, nie macają kobiet i ich nie opluwają rynsztokowym językiem.

Czy skoro nasze społeczeństwo jest takie patologiczne, to czy warto brać sobie na głowę jeszcze cudze patologie? albo inaczej, czy wolno dopuścić do tego by zdrowi społecznie islamiści degenerowali się kontaktem z tak toksycznym społeczeństwem jak nasze?

zacząłem się bać... ministra Błaszczaka. Jego chybiona, delikatnie mówiąc, ocena sytuacji poraża. Mam jednak nadzieję, że w ministerstwie są specjaliści, którzy bon moty szefa kwitują uśmiechem i przez cały czas profesjonalnie zarządzają naszym bezpieczeństwem. Oczywiście pewności mieć nie można, bo dobra zmiana zmiotła już wielu niemiernych, ale niewiernych.

Wstyd mi ilekroć w TV występuje min. Błaszczyk. Cynizm, cynizm, cynizm i to powoływanie się na JPII, chrześcijańskie korzenie Europy, dorobek lecha kaczyńskiego. WSTYD miniStrancie z Legionowa, pobożny cyniku.

Nasz pan minister jak na mój gust plagiatuje tylko swoją izraelską odpowiedniczkę (no prawie, ona jak na ścisłość to odpowiednik ministra Ziobry), panią Ajelet Szaked, piękna i ostra. Niemniej zapewne nie będzie miała pewności, że u nich nic się nie zdarzy, dzieję się co chwila, co prawda u nich coś takiego jak w Nicei nie miało by prawa w ten sposób się zdarzyć, ciężarówka aż tak daleko by nie zajechała, ale gdzieś by zajechała. Jest jednak pewna różnica, za tym co ona prezentuje stoi jedna z najdoskonalszych armii świata, jeden z najlepszych wywiadów, jej naród walczy o przetrwanie niemal od zawsze. To z czym teraz użera się Europa oni znają niemal od urodzenia. Zapewne teraz z pewną ponurą satysfakcją patrzą z boku i czekają kiedy wreszcie Europa zrozumie, że nie ma innej drogi od tej którą oni kroczą, że pewnych zjawisk nie da się ucywilizować, można je tylko bezwzględnie zwalczać. Czy za ministrem Błaszczykiem cokolwiek stoi? Nie wiem, czas pokaże. Hmmm by nie było, że Izrael taki straszny czy rasistowski to taka zagadka, po czyjej stronie stoją Druzowie? i kim są? hmmm a co myślą nasi Tatarzy o nowych uchodźcach? to bardzo ciekawe, bo przecież wiadomo, że radykalni islamiści wpierw wycinają "swoich nieprawowiernych", zatem jak nasi Tatarzy okaże się, że się nie boją tzw. uchodźców, to ja też się nie będę bał ;p

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]